Прийняття документів в електронній формі

З метою реалізації права кожного на доступ до електронних публічних послуг та інших послуг, звернення до органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій (зокрема відповідно до Закону України «Про звернення громадян»), благодійної (волонтерської) діяльності, отримання інформації з національних електронних інформаційних ресурсів, інших інформаційно-комунікаційних систем, яка необхідна для надання послуг, а також для проведення моніторингу та оцінки якості послуг  створено Єдиний державний вебпортал електронних послуг (Портал Дія). Положення про Єдиний державний вебпортал електронних послуг, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 (зі змінами) (далі - Положення № 1137).

У мобільному додатку Порталу Дія (Дія) користувачі можуть отримати доступ до: паспорту громадянина України (у формі ID-картки), паспорта громадянина України для виїзду за кордон, єДокументу, реєстраційного номеру облікової картки платника податків, посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, страхового полісу транспортного засобу, свідоцтва про народження, пенсійного посвідчення, довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, посвідки на тимчасове та постійне проживання, студентського квитка та COVID-сертифікату.

Мінцифри розроблено сценарії інтеграції Порталу Дія в інформаційні системи закладів, де є необхідність перевірки дійсності документів, отримання копій документів, які посвідчують особу здійснення авторизації або підписання документів.

З метою забезпечення виконання положень нормативно-правових актів щодо подання і застосування відповідних електронних документів в нашому закладі впроваджено приймання документів в електронному вигляді (за необхідності).

Тиждень безпеки життєдіяльності. Небезпека оточує нас всюди. Правила поведінки підчас пожежі, з колючими,ріжучими,дрібними,вибуховими предметами,хімічними речовинами. З незнайомими людьми,під час грози,буревію,з отруйними рослинами. Якщо раптом ти загубився."(09.10-13.10.2023)

Тиждень безпеки дорожнього руху у дошкільному навчальному закладі

Тема: «Пішохідний перехід»Навчили дітей, правильно переходити пішохідний перехід за сигналами світлофора. Крім цього вихователь закріпила знання дітей про кольори світлофора, розвивала увагу та мовлення. Під час гри «Пішохідний перехід» діти були пішоходами та водіями.(02.10-06.10.2023)

Діти виготовляли голубів миру!!!Ці голуби є дитячими і дорослими мріями про чисте блакитне небо,про бажання жити і радіти у мирній українській державі!💙💛 Дуже хочемо, щоб в Україні настав довгоочікуваний мир!💙💛(21.09.2023)

Вітаємо з Днем захисту дітей! Нехай наші діти завжди залишаються веселими і життєрадісними,нехай вони відчувають тільки любов і підтримку від своїх батьків та близьких.Хочеться щоб вони були щасливі,а небо над головою завжди було мирним.(01.06.2023)

Христос Воскрес! Нехай цей світлий день надихне наші серця на подальшу боротьбу за нашу країну та зміцнення нашої віри в перемогу. Бажаємо нашим бійцям сили та настійливості у боротьбі з ворогом.(14.04.2023)

Нехай перший пролісок подарує вам ніжність!

Весняне сонце подарує тепло!

А березневий вітер подарує надію,

І щастя, і радість, і тільки добро! (07.03.2023)

Рідна мова - не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку. (21.02.2023)

Вірш "Рідна мова" Лисюк Софійка

День українських страв. Всі українці обожнюють борщ(16.01.2023)

Українська хустка об'єднує!(07.12.2022.)

Королева Осінь
Всіх до столу просить.
Всіх без винятку частує
Й для Зими запас готує!  (21-25.11.2022. Осінь своїми руками)

Вітаємо з Днем працівника дошкільної освіти!

Нехай робота приносить задоволення та море позитиву!

Мирного неба та пошвидше перемоги(25.09.2022)

Відео вітання

З Днем Захисту дітей!Нехай збуваються всі ваші бажання.

Ідіть по життю з посмішкою,наші дорогі дітки! (01.06.2022)

Відео "Дитинство моє золоте"

Бережи українське-носи вишиванку 19.05.2022р.

Україна колядує!Колядує вся земля!

20.01.2022 року з дітками нашого садочку було проведено захід,присвячений зимовим традиціям та святам нашої неньки України

Рух – це здоров'я, а здоров'я - це життя!з 20 по 24.09.2021 року

проводилися заходи під егідою Олімпійського тижня.

Будьте красивими! Вишиванка - це модно!

То ж свято гарне. Дні ясні, погожі,
Вода заповнила низини і поля…
Весна і жінка просто дуже схожі —
Любов’ю й щастям світиться земля.
Від того, що весна уже панує
І землю всю пробуджує від сну.
І жінка, як весна, життя дарує,
Дарує дітям доленьку ясну.

Вітаємо з Днем захисту дітей та наших випусників з закінченням садочку, шкода, що у таких умовах, для вас закінчились ті яскраві, гамірні дні та моменти у садочку! Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А батькам бажаємо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!

"Ні" суму на карантині.

Працюємо дистанційно